Nowe Jeruzalem Odnowa w Duchu Świętym w Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce (FARA)
menu

Moje nawrócenie.

12 stycznia 2019     Świadectwa

Mam na imię Bogusia. Chcę podzielić się moją drogą ku nowemu nawróceniu. Zawsze uważałam się za osobę wierzącą i praktykującą. Chodziłam do kościoła co niedziela, spowiadałam się w czasie nakazanym przez kościół, ale życie swoje układałam według swojej woli i swojego wygodnictwa. Kiedyś tego nie widziałam, myślałam, że tak ma być. Pana Boga potrzebowałam tylko wtedy, kiedy był mi potrzebny. Nie wiedziałam, że Pan mnie kocha i zawsze jest ze mną tylko ja go nie widzę.

W moim życiu były różne sytuacje i takie, że odchodziłam od Boga przez grzech i zawód, bo prosząc nie spełniło się to o co prosiłam. Dziś wiem, że Pan nie dał mi tego czego ja chciałam, ale dawał mi to co było dla mnie dobrem, co mogło doprowadzić do spotkania z Nim Żywym Bogiem.

Dziś dziękuję mojemu Jezusowi, bo choć późno ale nie za późno poznałam Go i jest dla mnie bardzo ważny. Pan 8 lat temu zaprowadził mnie na Ostrołęckie Spotkanie Charyzmatyczne Odnowy w Duchu Świętym, gdzie dotknął mnie mocno swoją miłością. Wtedy dowiedziałam się, że jest taka grupa Odnowy w Duchu Świętym. Przeszłam rekolekcje Odnowy, które pokazały mi jak byłam daleko od Boga. Dziś po siedmiu latach mojego nawrócenia wiem, że mój Pan jest ze mną i pomaga mi w moim życiu dźwigać wszystkie moje krzyże, bo ja dziś polegam na moim Bogu, wierzę Mu i ufam. Wiem, że jestem jego kochanym dzieckiem za które oddał życie na krzyżu.

Chwała Panu